Политика конфиденциальности

Соглашение о конфиденциальности
ФОП ПРОЦАЙ НАТАЛІЯ ТИМОФІЇВНА надалі – «Виконавець», що діє на підставі виписки з ЄДР No 24800000000231412 від 01.08.2019 р. , з однієї сторони, та Користувач Сайту (надалі також — «Користувач»), що прийняв та погоджуються з умовами цієї «Угоди на обробку персональних даних та політики конфіденційності Сайту» (надалі — Договір), через приєднання Користувача до умов цього Договору, в порядку, передбаченому цим Договором, умови якого передбачають наступне:

1.1.
Цей Договір розроблено відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та інших нормативних актів українського законодавства, що регламентують правові відносини, пов'язані зі збором, обробкою, зберіганням персональних даних, а також правом громадян на невтручання в особисте життя та правом на самовираження.

Цей Договір є публічним договором приєднання.

1.2.
Користувач Сайту під час відвідування ресурсів цього Сайту підтверджує свою згоду з правилами та вимогами Договору. У разі, якщо Користувач Сайту не надає згоду щодо умов Договору, він зобов'язаний покинути сайт і утриматися від його відвідин у майбутньому.

1.3.
Порядок надання згоди передбачає:

1.3.1. Використання будь-якої з функцій або сервісів Сайту;

1.3.2. Реєстрацію на Сайті (в тому числі через облікові записи в інших соціальних мережах);

1.3.3. Вказування своїх даних у форми «Ваше ім'я» і/або «Ваш e-mail» і/або «Ваш номер телефону» на Сайті;

1.3.4. Вказування та/або вказівки «я згоден з Угодою на обробку персональних даних» при використанні сервісу Сайту.

1.4.
Користувач Сайту не має права розміщувати інформацію, використовувати сайт, якщо він не згоден з Політикою конфіденційності або, він не досяг встановленого законодавством віку, коли він має право укладати угоди, або обмежений у своїх правах відповідно до закону, або не є уповноваженою особою компанії, від імені якої розміщується інформація.

1.5.
Зберігання персональних даних Користувача Сайту буде проводитися за адресою: м. Харків, вул. Миколи Міхновського, 20а.

1.6.
Цей Договір діє з 15 вересня 2020 року та буде оновлюватися за необхідності і / або внаслідок змін чинного законодавства.