Скільки дітей має навчатись в онлайн, щоб це було ефективно і чому?

Скільки дітей має навчатись в онлайн, щоб це було ефективно і чому?

На це питання дає відповідь дослідження, проведене доктором Лоуренсом Томей, професором педагогіки Університету Роберта Морріса та Дугласом Нельсоном, директором програми MBA та професором Університету Сетон-Хілл.

Їх дослідження було опубліковано у вересні 2019 року як продовження дослідження 2006 року. Воно спрямоване на встановлення максимального розміру класу для різних режимів навчання: офлайн, онлайн та гібридного, який є сумішшю онлайн та офлайн навчання. Вчені шукали відповіді на питання на різних курсах та програмах бакалаврату, магістратури та докторантури.

Знахідки приголомшують. Але не тьюторів IT-Univer. Ми прийшли до схожих висновків шляхом випробувань ще під час пандемії COVID-19. Згідно з дослідженням двох професорів, дванадцять студентів має бути в онлайн-курсі бакалаврату.

Томей і Нельсон прийшли до цього після більш ніж року навчання в коледжах і навчальних дисциплінах. Так як вчені також викладають, вони змогли дослідити і те, що насправді потрібно для викладання в класах. Доктор Томей каже, що вони вимірювали «фактичне виконання інструкцій», відстежували, скільки часу потрібно для оцінки та складання іспитів, а також виконували такі дії, як надання «консультацій та порад» для студентів.

В онлайн-класі має бути менше учнів, тому що, як каже Томей, «викладання онлайн, а я знаю, що є буквально сотні тисяч вчителів, які тепер згодні, потребує набагато більше роботи, ніж викладання у класі».

Доктор Томей також сказав, що дослідження показало, що підготовка до онлайн-класу займає більше часу, ніж заняття офлайн у класі.

«Це не просто взяти ваші матеріали, які ви використовували протягом 15 років, і розмістити їх на сайті, це набагато більше».

Робота в онлайн-форматі потребує багато часу на підготовку, знайомство з різноманітними онлайн-сервісами для навчання та встановлення такого способу оцінки знань, що буде відображати реальну картину.

Насправді ідея про те, що онлайн-освіта буде дешевшою, тому що в онлайн-класі може бути більше людей, ніколи не була правдою. В онлайн-навчанні завжди були і є значні приховані витрати, принаймні якщо ви намагаєтеся робити це якісно. Багато хто нехтує невеликою кількістю людей в онлайн-класах зі зрозумілих матеріальних причин, але ми в IT-Univer намагаємося не робити групи більше ніж 8 осіб в онлайн-форматі.

Невеликі групи — це основа для онлайн-навчання, без якої всі інші зусилля будуть марні навіть у найкращих і найпрестижніших школах. Пам'ятайте про це, коли будете обирати онлайн-школу або курси для дітей.